PKSoft - Webdesign, tvorba webových stránek, redakční systémy, internetové obchody, počítačové sítě, servery

Reference

Náhled webových stránek D-Pharm

Webové stránky  firmy
D-Pharm, a. s. - aplikace pro distribuci léků.

Náhled webových stránek UFYZ

Webové stránky Ústavu fyziky FEKT VUT v Brně.

Více ...

Balíčky produktů v oblasti webdesignu a internetových obchodů

Jednoduché webové stránky Web Basic

Tento balíček může sloužit jako základní firemní nebo osobní webová prezentace. Je založen na dynamických webových stránkách. Obsahuje unikátní grafický návrh stránek podle požadavků klienta, převedení grafického návrhu do podoby použitelné na webu (XHTML, CSS), jednojazyčnou verzi redakčního systému PKSoft s možností administrace systému klientem, víceúrovňový systém menu, naplnění dvou strukturovaných stránek (obsahující obrázky a tabulky) a tří stránek jednoduchých podle podkladů dodaných klientem. Hlavní menu tedy obsahuje pět položek podle přání klienta (např. Úvod, Nabídka služeb, Ceník, Reference, Kontakt). Klient může obsah stránek jednoduchým a intuitivním systémem upravovat, může sám i vytvářet stránky nové, vytvářet libovolné množství dalšch položek menu (i vnořené - maximálně pět úrovní). Součástí balíčku je základní SEO optimalizace, která váš web zviditelní ve vyhledávačích a která je v rámci tohoto balíčku zdarma. Klient také obdrží návod k obsluze redakčního systému. Tento balíček tvoří ucelené webové stránky a k jejich plnohodnotnému provozu již nejsou třeba žádné další doplňky, tzn. uvedená cena je konečná. Veškerou administraci a další rozšiřování stránek již provádí sám klient. K tomuto balíčku je samozřejmě možné přiobjednat další položky podle Podrobného ceníku

Celková cena s DPH: 6 900,- Kč


Standardní webová prezentace Web Standard

Tento balíček je určen pro pokročilou firemní nebo osobní webovou prezentaci. Je založen na dynamických webových stránkách. Obsahuje unikátní grafický návrh stránek podle požadavků klienta, převedení grafického návrhu do podoby použitelné na webu (XHTML, CSS), jednojazyčnou verzi redakčního systému PKSoft s možností administrace systému klientem, víceúrovňový systém menu, naplnění čtyř strukturovaných stránek (obsahující obrázky a tabulky) a čtyř stránek jednoduchých podle podkladů dodaných klientem. Hlavní menu tedy obsahuje osm položek podle přání klienta. Klient může obsah stránek jednoduchým a intuitivním systémem upravovat, může sám i vytvářet stránky nové, vytvářet libovolné množství dalšch položek menu (i vnořené - maximálně pět úrovní). Balíček dále obsahuje Kontaktní formulář, Informační modul (typicky pravý nebo levý pruh, který je pro všechny stránky stejný a často se mění - např. Aktuality nebo Akce) a modul Fotogalerie pro samoobslužné vytváření libovolného množství prezentací fotografií. Součástí balíčku je základní SEO optimalizace, která váš web zviditelní ve vyhledávačích a která je v rámci tohoto balíčku zdarma. Klient také obdrží návod k obsluze redakčního systému. Tento balíček tvoří ucelené webové stránky a k jejich plnohodnotnému provozu již nejsou třeba žádné další doplňky, tzn. uvedená cena je konečná. Veškerou administraci a další rozšiřování stránek již provádí sám klient. K tomuto balíčku je samozřejmě možné přiobjednat další položky podle Podrobného ceníku.

Celková cena s DPH: 11 600,- Kč


Profesionální webová prezentace Web Profi

Tento balíček je určen pro profesionální firemní webovou prezentaci. Je založen na dynamických webových stránkách. Obsahuje unikátní grafický návrh stránek podle požadavků klienta, převedení grafického návrhu do podoby použitelné na webu (XHTML, CSS), dvojjazyčnou verzi redakčního systému PKSoft s možností administrace systému klientem, víceúrovňový systém menu, naplnění čtyř strukturovaných stránek (obsahující obrázky a tabulky) a čtyř stránek jednoduchých podle podkladů dodaných klientem. Hlavní menu tedy obsahuje osm položek podle přání klienta. Klient může obsah stránek jednoduchým a intuitivním systémem upravovat, může sám i vytvářet stránky nové, vytvářet libovolné množství dalšch položek menu (i vnořené - maximálně pět úrovní). Balíček dále obsahuje Kontaktní formulář, Informační modul (typicky pravý nebo levý pruh, který je pro všechny stránky stejný a často se mění - např. Aktuality nebo Akce), modul Fotogalerie pro samoobslužné vytváření libovolného množství prezentací fotografií, modul Katalog (umožňuje návštěvníkům webu např. procházet a vyhledávat v databázi produktů - pozor, nejedná se o internetový obchod) a modul Neveřejná oblast (umožňuje přihlašování vybraných návštěvníků webu a řízení zobrazování informací a stránek podle uživatelů a uživatelských skupin). Součástí balíčku je základní SEO optimalizace, která váš web zviditelní ve vyhledávačích a která je v rámci tohoto balíčku zdarma. Klient také obdrží návod k obsluze redakčního systému. Tento balíček tvoří ucelené webové stránky a k jejich plnohodnotnému provozu již nejsou třeba žádné další doplňky, tzn. uvedená cena je konečná. Veškerou administraci a další rozšiřování stránek již provádí sám klient. K tomuto balíčku je samozřejmě možné přiobjednat další položky podle Podrobného ceníku.

Celková cena s DPH: 18 600,- Kč


Jednoduchý internetový obchod eShop Basic

Tento balíček je určen pro jednoduchý internetový obchod. Obsahuje unikátní grafický návrh internetového obchodu včetně všech ovládacích prvků podle požadavků klienta, převedení grafického návrhu do podoby použitelné na webu (XHTML, CSS) a jednojazyčnou verzi redakčního systému PKSoft s možností administrace systému klientem. Základem vlastního ochodu je modul Internetový obchod, který obsahuje katalog výrobků, košík, objednávku (volba způsobu dodání, platby), administraci (vkládání produktů). Objednávka je ukončena odesláním potvrzovacího e-mailu na adresu zákazníka a obchodu a je uložena do databáze, kde k ní má přístup administrátor obchodu. Dále je zde obsažen modul Zákaznická oblast, který umožňuje registraci zákazníků, editaci jejich údajů jak zákazníkem, tak i administrátorem, přihlašování zákazníků, změnu hesla. V balíčku je zahrnuto i vytvoření dvou strukturovaných a tří jednoduchých stránek (mimo stránek vlastního obchodu - tj. např. stránky Kontakty, O firmě, Návody apod.). Součástí balíčku je základní SEO optimalizace, která váš web zviditelní ve vyhledávačích a která je v rámci tohoto balíčku zdarma. Klient také obdrží návod k obsluze internetového obchodu. Tento balíček tvoří ucelený jednoduchý internetový obchod a k jeho plnohodnotnému provozu již nejsou třeba žádné další doplňky, tzn. uvedená cena je konečná. Veškerou administraci a další rozšiřování stránek již provádí sám klient. K tomuto balíčku je samozřejmě možné přiobjednat další položky podle Podrobného ceníku.

Celková cena s DPH: 18 400,- Kč